20.06.2019

DeSoto як у Волта Діснея презентували на "РетроФесті"

Гостями "РетроФесту" у Кам"янець-Подільскому став легендарний DeSoto 1939 року та його яскравий екіпаж - Сергій Зайцев та Тьотя Клава. Таке саме авто належало найвідомішому в світі мультиплікатору Уолту Діснею.

Цю марку розробила американська компанія Chrysler й виробляла з 1928-го по 1961-й. Авто названо на честь іспанського конкістадора Ернандо Де Сото, емблема стилізована під його зображення..

 

Відома по всій Україні DeSoto та її власник прибули на "РетроФест" з Києва. Сергій Зайцев самостійно реставрував машину з 2010 року.

 

"90 відсотків  роботи я зробив своїми руками. Це авто коштувало 8 років мого життя. Але зараз, коли люди на вулиці підходять фотографуватися, роблять компліменти та дарують позитив, я думаю, що це того варте", - розповідає власник.

 

Сергій Зайцев та Тьотя Клава, колоритна пара на ексклюзивному авто, познайомились випадково на харківському ретрофестивалі. З того моменту вони дивують глядачів та суддів на кожному конкурсі Елеганції.

 

"Ідея з яскравою презентацією прийшла в процесі реставрації авто. Чим більше я вкладав, тим більше розумів, який ефект викличе DeSoto. Хотілось відповідати оригінальному авто, і ми цього досягли. Там, де є ми, буде шоу", - додає Сергій.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Від фортеці до фортеці": ретро-ралі в Кам'янець-Подільську

Швидкість DeSoto - до 90 км/год. Шлях до "РетроФесту" став найбільшою дистанцією, яку проїжджав на ній власник. Машина пройшла ретельну підготовку і тепер може дістатися в будь-яку точку України.

 

Нагадаємо, що власники раритетних авто брали участь в конкурсі Елеганцї, де презентували ретрокостюми. Кожен учасник одягався у стилі епохи своєї машини. На "РетроФесті" гості змогли поринути в атмосферу середини 20 сторіччя і побачити елегантні сукні та костюми.

Валерія Пиляк