17.08.2021

В Україні створили електромотоцикл з запасом ходу 320 км

На Дніпропетровщині створили електромотоцикл, який може проїхати на одному заряді до 320 км. Над його розробкою понад 9 місяців працював місцевий житель - Чен Кім.

"Мотоцикл вагою 125 кг можна розігнати до 105 км/год, - розповідає інженер у програмі "Джедаї" на каналі 2+2, - Перше завдання, яке я поставив перед собою, - можливість здійснювати на мотоциклі щоденні подорожі, не хвилюючись по підзарядку і відстань. Це був шлях спроб і помилок, але в результаті з'явилася справді унікальна двоколісна машина".

Компактну батарею розмістити під сидінням електромотоцикла, а систему охолодження над заднім колесом. Український електробайк також має круїз-контроль.

На винахід розробник витратив приблизно 5 тисяч доларів, але не шкодує про це. За його розрахунками, електробайк швидко окупиться завдяки безплатним поїздкам, адже, щоб проїхати 300 км доведеться витратити менше 20 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найшвидший автомобіль у світі - результат Bonneville Speed Week

Нагадаємо, нещодавно гендиректор ЧАО "АвтоКрАЗ" Роман Черняк заявив, що Кременчуцький автомобільний завод планує випускати електричні вантажівки.

 Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд