26.08.2021

ТОП-5 найпопулярніших електрокарів липня в Україні

Минулого місяця українці придбали 1335 електрокари. Серед найпопулярніших брендів — Nissan, Tesla та Chevrolet, повідомляє AUTO.RIA.

Найпопулярніші моделі липня: Nissan Leaf, Tesla Model 3 та S, а також Chevrolet Bolt EV та Volkswagen e-Golf.

На українському ринку легкових автомобілів також з'явилися китайські електромобілі: Weltmeister,  Dongfeng, BYD, BAIC, Maxus, Suda, Ora, Neta, Kandi, GAC, Fulu, Zhidou. 

Минулий місяць в Україні став рекордним за обсягом щомісячних продажів електроавтомобілів від початку року: купили 95 нових і 1240 вживаних моделей.

Але не всі автомобілі імпортували офіційно, наприклад на замовлення в Україну привезли 14 нових седанів Nissan Sylphy EV, які є аналогами Leaf-2 на китайському ринку. Оригінальних "ліфів" купили лише 9 штук. Ці моделі посіли друге та третє місце у рейтингу нових електрокарів, йдеться на сайті.

Найпопулярніша модель серед нових електромобілів - китайський JAC IEVS4 - продали 16 екземплярів.

Найпопулярніша модель вторинного ринку: Nissan Leaf. Реалізували 451 електромобілів. Друге і третє місце вживаних електромобілів зайняли Tesla Model 3 i Tesla Model S.

Українці також придбали 4 нових і два вживаних електртрокросовери Weltmeister EX5 з запасом ходу до 400 км, і ціною від $23 000 або 613 тис. гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найкращий всюдихідний електровелосипед

Нагадаємо, всього з початку року в Україні зареєстровали 4 400 електромобілів, із них 90% – вживані.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд