10.03.2015

Едуард Рудік починає виробництво електромобілів за 5 тисяч доларів

76-річний киянин Едуард Рудік зробив за життя більше 22 автомобілів автомобілів. Майже всі двомісні, мають мотоциклетні агрерати. Чоловік продає свої машини від 25 тис. грн. Однак з недавна він почав експерементальні розробки елктромобілів. Перший електромобіль показав у Києві на виставці ретроавтомобілів "Кава по-київськи".

Триколісний електромобіль зроблений зі склопластика. Замість звичайного круглого керма, має мотоциклетне.

"Цей електромобіль легкий, має літій-іонні акумулятори. Запасу їхнього ходу вистачає на 80 кілометрів. Машина рухається практично безшумно", - розповідає "Автопогляд" винахідник Екдуард Рудік.

Він працює й над іншими моделями машин на електричній тязі. Вважає, що за ними - майбутнє.

"Якщо врахувати вартість робіт і деталей для моєї електричної машини, а також те, що збираюся їх пускати в серію, то вартість одного електромобіля становитиме 5-5,8 тисяч доларів", - каже чоловік.

Майже всі його бензинові автомобілі поєднують в собі мотоцикл і машину.

"Як на мене, це дуже вдале поєднання. Воно дозволяє скоротити масу транспортного засобу, витрату енергії на його рух, а також скоротити вартість обслуговування".

Нагадаємо, всі машини Едуарда Рудіка мають металевий каркас зі склопластиковим корпусом. Обладнані підвіскою і рульовими механізмами від мотоциклів.

 

 

Володимир Мукан