12.10.2018

Nissan Leaf 2018 став хітом європейських продажів

Японський Nissan Leaf 2018 став лідером продажів електромобілів у Європі.  Кожні 10 хвилин на європейському ринку продають одну таку модель.

За лютий-серпень 2018 Nissan Leaf нового покоління придбало 43 тис. покупців. З них 8 тис. придбали автопарки корпорацій. Всього  від початку виробництва у 2010 році компанія випустила 350 тис. моделей. Також за 8 років виробництва Nissan LEAF отримав більше 100 міжнародних нагород. Зокрема  його визнав найкращим електромобілем французький журнал "L'Automobile et L'Entreprise". Такий же титул модель отримала на конкурсі Ecomotor Awards в Іспанії. У Великобританії Nissan LEAF отримав титул кращого електромобіля в номінації "Автомобіль 2018 року" від 'What Car?'.

 

 

Найбільшу популярність цей електромобіль здобув  в Австрії, Німеччині, Франції, Нідерландах, Іспанії та Португалії.   У Норвегії модель 2018 року стала лідером серед усіх пасажирських автомобілів – і електричних, і бензинових.

Nissan Leaf 2018 може подолати до 240 км на одному заряді батареї. Машина має  110-кіловатний синхронний електродвигун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада відмовилась надавати пільги покупцям електромобілів

Нову модель оснастили концепцією Nissan Intelligent Mobility, яка полегшує водію керування автомобілем. До неї входять системи допомоги водієві ProPILOT і ProPILOT Park. За допомогою цих функцій машина  підлаштовується під швидкість автомобілів на трасі, допомагає при парковці в обмеженому просторі, попереджає про зіткнення та контролює "сліпі" зони. Також Leaf 2018 отримав "п'ять зірок" за безпеку в рейтингу Euro NCAP.

" Новий Leaf - це автомобіль, на який ви можете покластися і насолоджуватися життям день у день; і показники продажів відображають це ", - каже директор відділення електромобілів Nissan Europe Гарет Дансмор.

 

Як повідомляв Автопогляд раніше, BMW більше не випускатимуть i3 із додатковим бензиновим двигуном.

Надія Поліщук