08.03.2019

Віртуальна реальність і гібридна силова установка - Nissan показав концепт IMQ

Японська компанія Nissan показала на Женевському автосалоні концепт гібридного кросовера Nissan IMQ.  В серійний випуск машину пустять з 2022 року.

Машина отримала великий панорамний дах і цікаву світлодіодну оптику з V-подібною решіткою радіатора.  Капот має хромовані грані і згини в центральній частині. Задні двері авто відкриваються проти ходу руху. Також у  IMQ 22-дюймові колісні диски.

У салоні нового Nissan 4 сидіння, оброблені тканиною з геометричним узором. Також увагу привертає великий 84-сантиметровий дисплей на водійській панелі .

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сенсори замість ручок і запас ходу в 500 км - Skoda представила електрокар

IMQ оснастили системою допомоги водієві Nissan ProPILOT, яка отримує інформацію про дорожню обстановку  з датчиків і камер. Також в концепті встановили тривимірний інтерфейс Nissan Invisible-to-Visible. За його допомогою водій може у віртуальній реальності  "заглянути за кут", візуалізувати відомості про пробки і знаходити альтернативні маршрути. Ця концепція також може створити віртуального пасажира у вигляді тривимірного аватара доповненої реальності всередині автомобіля.

Силова установка машини  складається з 1,5-літрового двигуна внутрішнього згоряння і електродвигуни. Разом ця система  видає 250 кВт потужності. Також Nissan оснащений технологією повного приводу.

Нагадаємо, що  компанія Automobili Pininfarina на Женевському автосалоні  показала електричний гіперкар Battista потужністю майже 2000 кінських сил.

Як повідомляв Автопогляд раніше,  кузовне ательє  Italdesign представило електромобіль до 500-річчя з дня смерті  Леонардо да Вінчі.

 

Надія Поліщук