12.03.2019

Гібридні позашляховики показав Jeep у Женеві

На Женевському автосалоні Jeep представила  гібридні версії кросоверів Renegade і Compass. На ринку новинки з"являться 2020 року.

Jeep Compass
Jeep Compass

Дизайн позашляховиків відрізняється. Compass більший за розміром, має вужчі фари і тоншу решітку радіатора.  У Renegade круглі фари і більш прямокутна форма кузова.

Jeep Renegade
Jeep Renegade

Обидва автомобілі будуть повнопривідними а матимуть цікаву систему двигунів. Бензиновий двигун обертатиме передні колеса, а  електричний силовий агрегат - задні. Така система отримала назву 4x4e.

Jeep Compass
Jeep Compass
Jeep Renegade
Jeep Renegade

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 710-сильне купе і плани - Ferrari на Женевському автосалоні

Салони обидвох  "Джипів" майже не відрізняються від бензинових версій. Там з"явились  кнопки вибору режимів роботи силової установки і щитки приладів з покажчиком енергобалансу.  Нові медіа-системи виводитимуть дані про роботу гібридної установки на екран.

Плагін-гібриди отримали електричний і 4-х циліндровий 1,3-літровий бензиновий двигуни. Використовуючи тільки електроенергію автомобілі зможуть проїхати 50 км зі швидкістю до 130 км/год.  Залежно від комплектацій потужність двигунів варіюватиметься від 190 до 236 кінських сил. До "сотні" Renegade і Compass розганятимуться приблизно за 7 секунд. На 100 км машини витрачатимуть 2,1 літра палива.

Jeep Renegade
Jeep Renegade

Нагадаємо, що Автомобілем року 2018" став електричний кросовер Jaguar I-Pace. 

Як повідомляв Автопогляд раніше, кузовне ательє  Italdesign представило електромобіль до 500-річчя з дня смерті  Леонардо да Вінчі.

 

Надія Поліщук