02.08.2021

Такого ще не було - у ЄС скуповують новенькі КрАЗи

Нещодавно Кременчуцький автомобільний завод оприлюднив інформацію про поставку повнопривідних шасі - КрАЗ-6322 (6х6)  в одну з країн Євросоюзу. Про йдеться на офіційному сайті "АвтоКрАЗ".

У яку саме країну поїхали машини, не повідомляють. Нові шасі доставляють замовнику на тралах сідлових тягачів Volvo FH. Це видно з фото, поширених на сайті виробника. Автомобілі з кабінами пісочного кольору мають ковпаки на колесах.

"Ми і надалі будемо докладати максимум зусиль для налагодження довгострокових партнерських відносин та посилення присутності продукції КрАЗ на європейському ринку великовантажної автомобільної техніки," - йдеться в повідомленні на сайті українського автовиробника.

Відомо, що модель  КрАЗ-6322 відповідає екологічному стандарту Євро-6. Її можна оснащувати турбодизельним двигуном Ford-Ecotorq об'ємом 9 літрів і потужністю 360 к.с. або силовою установкою китайського виробництва - Weichai. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр інфраструктури спростував заяву своєї заступниці про платні дороги

Нагадаємо, виробництво КрАЗ-6322 розпочалось 1994 року, хоча над розробкою лінійки повнопривідних машин працювали ще з 70-х років. Спеціальна модифікація КрАЗ-6322 "Солдат", яку створили на замовлення однієї з країн Африки, з'явилася у травні 2010 року.

 

Автопогляд