03.08.2021

На Bonneville Speed Week 2021 везуть електричний мотоцикл "Дніпро" - планують побити рекорд

Багаторазовий український рекордсмен Сергій Малик планує побити світовий рекорд швидкості на електромотоциклі. Для цього він разом з командою вирушив на змагання "Тиждень швидкості" у США на озеро Бонневіль, як і пройдуть з 7 серпня по 13 серпня.

Сергій Малик - майстер спорту СРСР та України, чемпіон України з кільцевих перегонів, володар 39 національних та світових рекордів у автомобільному спорті та повітроплаванні. Вперше київський автогонщик представив Україну на "Тижні швидкості" у Бонневілі 5 років тому, де у 2017 і 2018 році встановив два світові рекорди швидкості. Минулого року участь у змаганнях була неможлива через пандемію

"У мене все з підтекстом: якщо Даккар, то був автомобіль "Краз", якщо Бонневіль — то українські мотоцикли "Дніпро". Я хотів презентувати Україну з цього, технічного, боку і досягненнями популяризувати нашу державу у світі", — говорить Сергій Малик.

Для участі у змаганнях команда переробила два мотоцикли з електричним і бензиновим двигунами. Цього року їх ще більше модернізували: на електричний "Дніпро" встановили тяговий інвертор власної конструкції, вдосконалили блоки управління електронікою і батареєю.

"Рекорди ставляться, щоб їх били. І в цьому році ми також їдемо боротися і піднімати нову планку", — додає Сергій Малик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представили електричний Citroen DS

Нагадаємо, 25 вересня 2020 року на злітно-посадковій смузі 15/33 аеропорту "Антонов" Сергій Малик встановив новий національний рекорд швидкості-201 км / год на електромоторбайку.

 

Автопогляд