14.09.2021

Huawei представила технологію AR HUD для автомобілів, що перетворює вітрове скло на розумний екран

9 вересня 2021 року на автосалоні IAA Mobility у Мюнхені китайська компанія Huawei представила нову технологію дисплея на основі доповненої реальності Ar-Hud. Ця технологія перетворює лобове скло автомобіля на дисплей.

Huawei Ar-Hud - це невеликий пристрій з UHD-дисплеєм і великою рамкою.  Він показує необхідну інформацію на панелі приладів та дані навігації на основі доповненої реальності, підтримує безпеку водіння завдяки підказкам під час їзди вночі та в умовах поганої погоди і видимості, а також може транслювати розважальний контент.

Проєкційні дисплеї Hud спочатку використовували в авіації для підвищення безпеки польотів, згодом технологія прийшла в автомобільну промисловість. Однак у компанії стверджують, що це унікальна розробка технології, яку неможливо побачити у будь-яких вже випущених серійних моделях автомобілів.

Система AR-HUD забезпечує 70-дюймове віртуальне зображення, яке розміщують на відстані 750 см від очей водія. Високе співвідношення поля зору до обсягу дозволяє адаптувати його до різних моделей автомобілів. У традиційних Hud зазвичай присутній ефект подвоєння або затримки зображення, що може викликати запаморочення. Для розв'язання цієї проблеми Huawei використала оригінальну схему шляху оптичного променя і алгоритми, які роблять зображення чіткішим і усувають ефект Хостинг.

"AR-HUD підтримує дозвіл більш ніж 100 PPD в форматі Full HD і забезпечує яскраве, контрастне і неспотворене зображення, тому користувачі можуть насолоджуватися відео та аудіо чудової якості. Пасажир на передньому сидінні (або водій, коли автомобіль стоїть на місці) має можливість повністю зануритися в перегляд HD-відео або ігровий процес, а також здійснювати відеодзвінки. Більш того, враховуючи точки інтересу (POI) на карті, AR-HUD показує інформацію про паркування, ресторанах, торгових центрах, кінотеатрах, АЗС в режимі реального часу ", - йдеться в повідомленні Huawei.

Коли та в яких моделях автомобілів з'являться нові дисплеї доповненої реальності від Huawei, виробник не уточнив. За словами Кевіна Хуанга, президента департаменту оптичних продуктів загального призначення Huawei, спеціалісти продовжать розвиток технології, щоб у майбутньому відтворювати 3D-зображення, які можна побачити неозброєним оком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двомісний і за ціною велосипеда - китайська компанія представила новий електрокар

Нагадаємо, японська компанія Toyota працює над новою бюджетною електричною батареєю, що дозволить знизити вартість електромобілів вдвічі. Про це повідомляє видання Green Car Reports.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtubeАвтопогляд