27.09.2021

Volvo змінила емблему

Нещодавно шведська компанія Volvo вкотре оновила емблему. Відповідно до сучасних трендів тривимірну графіку змінили на полегшену та одноколірну.

Компанія зберегла стилістику символу, який використовували з часу виходу першого автомобіля компанії 1927 року. Коло зі стрілкою - це стародавній символ заліза. Також такою ідіограмою в Римській імперії позначали планету Марс. 

Колишні варіанти емблеми містили білий напис Volvo на синьому тлі, де колір неба символізував перевагу і надійність марки, а срібло - вишуканість і креативність. Сучасний символ марки зберіг шрифт написання, але позбувся 3-D ефекту і заднього фону. Нова емблема стане сьомою за рахунком і найменш виразною. 

Поки в компанії ніяк не коментують те, що відбувається, але монохромний знак вже з'явився в на офіційних сайті та сторінці у Facebook. На автомобілях Volvo появу нової емблеми слід очікувати не раніше 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не бензинова і не газова: в Україні з'явиться незвичайна АЗС

Нагадаємо, шведська компанія змінила емблему слідом за іншими автомобільними виробниками - BMW, General Motors, Kia, Renault та Volkswagen. 

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

Автопогляд