27.09.2021

Патрульні їздитимуть китайськими електромобілями з українською назвою

Нещодавно тернопільська муніципальна інспекція отримала у користування два нових електрокари. Їх безкоштовно передала одна з місцевих компаній. Про це пишуть на порталі 20 хвилин.

Компактні електричні автомобілі Teren китайського виробництва мають 110 км запасу ходу і можуть рухатись зі швидкістю 45 км/год. Салон розрахований на чотирьох осіб. 

Новинки оснащені проблисковими маячками та гучномовцями. Вартість одного екземпляра 12 тис. доларів або 320 тис. гривень. 

За словами начальника управління муніципальної інспекції Ігоря Максимова, на проїжджу частину такий електромобіль виїжджати не повинен, адже він не є механізованим транспортним засобом через низьку потужністю двигуна, відповідно, немає номерного знаку. Відомо, що першочергово ці мінікари використовуватимуть для патрулювання парків міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіщо в український бензин додають спирт?

Нагадаємо, 6 вересня 2021 року, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив про нову ініціативу - закупівлю партії електромобілів для патрульної поліції. До цього часу автомобілів з електродвигунами у автопарку МВС України ще не було.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

 

Автопогляд