27.09.2021

Учасники ретро-руху зробили важливий крок для узаконення історичного транспорту

На найбільшому технічному фестивалі OldCarLand, що відбувався17-19 вересня, представники багатьох організацій, клубів і музеїв звернулися до Кабінету Міністрів України, депутатів Верховної Ради України та президента України Володимира Зеленського з проханням — допомогти в ухваленні  законопроекту про історичні транспортні засоби.

Учасники українського ретро-руху заявили, що недосконале українське законодавство не дає змоги розвивати культуру ретро-транспорту. Адже в Україні відсутнє поняття "Історичний транспортний засіб". Як наслідок, ввезти ці автомобілі з-за кордону дуже складно, а зареєструвати  - взагалі неможливо. 

Більшість країн  мають особливі правила імпорту, реєстрації  та експлуатації історичного транспорту. Тому учасники просять запровадити подібну практику і в нашій державі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Судді з'ясували, чи потрібно реєструвати мопеди

Нагадаємо, на найбільшому технічному фестивалі OldCarLand показали понад 10 автомобілів, які раніше ніколи не виставляли на подібних заходах. Головною родзинкою фестивалю була експозиція "Зроблено в Україні".

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtubeАвтопогляд