05.10.2021

Вперше на OldCarLand приїхав автомобіль, двигун якого використовували іншій моделі цієї марки

Продовжуємо знайомити з учасниками осіннього OldCarLand. Цього разу розповідаємо історію Opel Super 6, який вперше привезли на фестиваль.

Opel Super 6  - це рамний автомобіль класичного компонування, з 6-ти циліндровим 4-тактним верхньоклапанним двигуном, об'ємом 2,5 л і 3-ступеневою механічною коробкою передач. Його випускали з1937 по 1938 рік. 

Свого часу це була популярна модель. Крім заводської збірки від General Motors, Opel випускали і на іспанському підприємстві Glaser. Саме там з"явився екземпляр, який приїхав на OldCarLand. Кожний з них відрізнявся, в залежності від місця збору авто, формою крил, дверима, кабріо механізмом та іншими частинами. Складно уявити, в скількох варіаціях вийшла модель.

В Opel Super 6 не було революційних інженерних або вишуканих дизайнерських рішень, але це був цілком добротний, солідний німецький автомобіль. Всього випустили дві моделі: 25104 і 3700,яка відрізнялася від попередньої новим рульовим керуванням і збільшеною колією задніх коліс.

"Цей автомобіль дістався мені у жахливому стані. Тому збирав його по частинах. Раму та облицювання привіз із Донецька, двері - з Києва, у діда брав. Майже 15 років довелося приводити його до ладу. Окрім цієї машини,  займався й іншими. Їх у мене 5-6. Чим ближче робота підходила до кінця, тим складнішою вона була," - розповідає власник.

Шкіряний салон має дуже вдалу ергономіку, тому спокійно можуть їхати 5 пасажирів.

Зовні авто має чорне покриття, запаску, на лобовому - три склоочисники, хромовані ручки та інші декоративні деталі. На решітці радіатора число 2,5 - знак об"єму двигуна. Багажник, хоч і здається малим, але він дуже місткий, особливо, якщо у салоні відкинути спинку крісла.

До речі, саме двигун  є "родзинкою" Opel Super 6, адже 2.5 літровий, 6 -циліндровий мотор цієї моделі продовжив свій вік на відомій машині Opel Kapitan, що стала його наступницею. До речі, Opel Kapitan став мільйонним автомобілем фірми Opel і її останнім довоєнним легковим авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На OldCarLand презентували тюнінгований ЗАЗ

Нагадаємо, серед Opel на фестивалі представили й Opel P4, який простояв у сараї майже 70 та зберіг свій оригінальний вигляд.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Єлизавета Юрченко