11.10.2021

ЗіЛ 115, Dodge Dart, Volkswagen Kafer та інші ретроавто - відбувся перший всеукраїнський пробіг "Шукачі пригод"

10 жовтня відбувся перший пробіг на ретроавтомобілях "Шукачі пригод". Його організував найбільший технічний фестиваль OldCarLand разом із Музеєм Шереметьєвих. Три десятка учасників на класичній техніці проїхалися мальовничими місцями Київської та Житомирської області. Колона машин стартувала від заправного комплексу Marshal до села Ставки Житомирської області. 

Оргкомітет фестивалю OldCarLand і учасники пробігу вдячні особисто Олексій Шереметьєву за співпрацю й підтримку, а також старості Ставецького старостинського округу Радомишльської громади за чудові умови для учасників і якісно організовану експозицію біля історичної будівлі.

Адже у селі Ставки автомобілісти мали унікальну змогу побачити перші в історії ХХ століття українські печатки із тризубом.Цінну експозицію спеціально привезли перед візитом організованої групи учасників пробігу. Печатки презентували палаці графа Станіслава Дуніна-Вонсовича – будівлі із цікавою історією. Саме там зростав і виховувався ад"ютант Наполеона Бонапарта. Крім цього, кожен побачив двоповерхову старовинну дерев"яну школу, яка досі функціонує в селі, мав можливість побувати в етнографічному центрі "Поліська хата" та відпочити разом із однодумцями за смачним обідом.

Згодом колона ретроавтомобілів вирушила до історико-культурного комплексу "Замку Радомисль" у Радомишлі Житомирської області. Там кожен із учасників нашого заходу побачив найбільшу в Україні колекцію ікон, їх налічують близько 5 тисяч одиниць, ознайомився із різноманітною колекцією українських рушників, старовинних речей побуту й побачив, як виготовляють папір.

Під час пробігу відчувалося, що кожен із учасників отримує величезне задоволення за кермо своїх авто. При цьому, даруючи його іншим. Адже вздовж доріг різного значення кожного села і міста, які  проїжджали, було чимало захоплених людей яскравим видовищем із рідкісних старовинних машин.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Універсал Skoda Superb 2023 помітили на тестових випробуваннях

Нагадаємо, нещодавно в Україні у рамках акції "Автомобіль року в Україні 2022" відбулись випробування найновіших авто. За звання змагались 11 машин різних класів, типів і виробників.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд