25.10.2021

Відбувся фінал особисто-командного Кубка України з мотокросу

 

Нещодавно на мототрасі Спортивно-технічного клубу "Сона" в Бучі на Київщині відбулись вирішальні змагання особисто-командного Кубка України з мотокросу 2021 року. 

Майже двісті спортсменів з різних куточків країни взяли участь в перегонах у класах 50, 60, 85 куб.см, MX1/MX2, SC, Хобі MX2 та Хобі MX1, Ветеран, Квадро-діти, Жінки.

"Це були заключні змагання для нас цього сезону. Разом з цим на базі нашого клубу було проведено засідання членів правління Федерації мотоциклетного спорту України та засідання кросової комісії. Підвели підсумки року, обговорили важливі питання та плани на наступний період. Дякую команді Спортивно-технічного клубу "Сона", Федерації мотоциклетного спорту України, нашим друзям та партнерам за плідну роботу та співпрацю! До зустрічі на мототрасі Спортивно-технічного клубу "Сона" у 2022 році", - сказав організатор змагань, член правління Федерації мотоциклетного спорту України Олександр Пащинський. 

Результати зустрічі оприлюднили на сторінці Мототраса СТК "Сона" у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: KIA анонсував новий Sportage

Нагадаємо, траса Спортивно-технічного клубу "Сона" приймає вирішальні змагання особисто-командного Кубка України з мотокросу вже п'ятий рік поспіль.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

Автопогляд