11.11.2021

Відтепер водійське посвідчення можна отримати поштою

З 5 листопада українці можуть отримати водійське посвідчення у будь-якому відділенні "Укрпошти". Для цього необхідно замовити доставку  в Електронному кабінеті водія. Інформацію оприлюднили на сайті сайті національного поштового оператора. 

В "Укрпошті" розповіли, що її система інтегрована з Електронним кабінетом водія. Відсьогодні, щоб отримати пластикового документ,  не потрібно відвідувати сервісний центр МВС. Оплата доставки включена у вартість сервісу.

Заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп"ятий, зазначив на своїй Facebook-сторінці, що це нововведення мінімізує контакти з іншими людьми та значно заощадять час.

"Натомість при оформленні посвідчення онлайн потрібно просто обрати доставку "Укрпоштою" додому або забрати у зручний час у найближчому відділенні. А жителям сіл не потрібно виїздити до райцентру – водійське посвідчення доставить пересувне відділення або ж листоноша села", - пояснила заступник генерального директора "Укрпошти" із розвитку бізнесу Альона Стьопіна.

Документи надсилатимуть через послугу швидкої  доставки "Експрес", термін якої не перевищує двох днів у межах обласного центру та області та 5 днів по Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевзуваємо зимові шини: на що звернути увагу - поради від експерта

Нагадаємо, 15 вересня Кабінет міністрів України дозволив майбутнім водіям готуватися до іспитів онлайн, а також отримати посвідчення водія поштою.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд