22.11.2021

Новий виклик - Сергій Малик збирається на ралі Дакар

1 січня у Саудівській Аравії на 44-й ралі-рейді "Дакар" вперше стартує команда з України. Екіпаж у складі пілота Сергія Малика, штурмана Любомира Шумакова та механіка Сергія Матвієнка виступатиме на вантажівці Renault Kerax D-50. Про це інформує сайт thepage.

Повнопривідна вантажівка 1998 року оснащена 10,8-літровим турбодизелем. Раніше авто належало французькій команді Schlesser Aventures, а зараз - STA Competition. Українці здійснять заїзд скороченим маршрутом у класі Dakar Classic, до якої допущені авто, випущені до 2000 року.

Український гонщик Сергій Малик готувався до ралі Дакар 2008 року, але змагання скасували через загрозу терактів в Африці. Тоді спортсмен мав виступати на повнопривідному КрАЗі потужністю 330 к.с

"Я був чимало здивований і навіть спантеличений, коли вперше приїхав до STA Competition й одразу був впізнаний. Виявляється, французи уважно відстежують нові конструкції вантажівок і добре запам'ятали КрАЗ, на якому ми приїхали в 2008 році. Тоді капотне компонування було диковинкою — лише зараз його взяли на озброєння усі, хто націлений на перемогу", — розповів Сергій Малик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автомобіль 2022 року: Європейська організація назвала фіналістів

Нагадаємо, раніше Сергій Малик встановив рекорд швидкості у США на українському електромотоциклі Delfast Dnepr Electric.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

Автопогляд