14.04.2016

На OldCarLand-2016 покажуть понад 600 старовинних машин

 22-24 квітня у Києві відбудеться найбільший фестиваль ретроавтомобілів в Україні OldCarLand-2016. Його проведуть у Державному музеї авіації, що на вулиці Медова, 1.

"Наш захід вже викликав чималий ажіотаж — зареєструвалося понад 600 учасників", - каже Вадим Навроцький, один з організаторів, власник проекту "Кофейбус".

Читайте також Вадим Навроцький обладнав ретро-автобуси у кав'ярні

 

На фестиваль привезуть старовинні й ексклюзивні машини зі всієї України. Також будуть автомобілі із Білорусі, Польщі, Чехії й інших країн.

"Багато рідкісних моделей представлять автомобільні клуби із Запоріжжя, Львова, Харкова. Крім машин на заході будуть мотоцикли, скутери та автобуси. До речі, на фестивалі буде ексклюзивний "Ікарус". На такому до 1986 року їздили футболісти столичного клубу "Динамо". Ветерани клубу теж прийдуть на захід. На спеціальній футбольній зоні проведуть автограф-сесію", - розповідає організатор.

 

 

Для учасників заходу жорстких обмежень немає. Будуть машини, як відреставровані з точністю до оригіналу, так і перероблені. Покажуть практично всі відомі моделі, вироблені у різних країнах.

"Утримання ретроавтомобілів займає чимало часу, коштів та зусиль. Тому, ми залучаємо всіх охочих і практично не відкидаємо учасників за станом автомобіля. Для нас головне — це підтримати всіх зацікавлених", - каже Павло Лозовенко, організатор фестивалю та керівник клубу технічної класики OldCarServise.

На заході будуть експозиції зі старовинною радіотехнікою і меблями. Проходитимуть змагання на автобусах у номінації кращий водій "Київпастрансу", а також — показові заїзди школи контраварійного водіння "Карбон".

"Ми підтримуємо розвиток спорту й активного способу життя. Тому плануємо провести ряд заходів, які підвищать культуру водіння українців", - говорить Сергій Нікітін, організатор "Ретро скутер клубу".

 

 

Під час фестивалю проходитимуть розважальні заходи для дітей - змагання на дитячих педальних машинах і катання на поні. Також можна буде пограти в "Денді", пострибати на скакалках і пограти в класики.

"Щодня відбуватимуться різні заходи. Відкриття пройде о 10 годині у п"ятницю. Після цього відбудеться пробіг ретроавтомобілів вулицями Києва. В суботу відбудуться змагання по автозвуку, в неділю — нагородження учасників у різних номінаціях", - говорить Роман Щипков, голова Комісії ретро руху України.

Читайте також Rolls-Royce 1929 року випуску привезли у Київ

 

 

Із Севастопольської площі до Музею авіації курсуватимуть 3 автобуси. Для відвідувачів на авто організують велику безкоштовну парковку.

Вартість квитка – 80 грн. Для дітей до 12 років, ветеранів і учасників бойових дій вхід безкоштовний.

 

 

 

Автопогляд