19.10.2019

Дорогі й надпотужні - понад 20 суперкарів показали на презентації Party Place Project

Великий модернізований американський причеп Airstream розмістили по центру двору Nanoprotec. Фургон виготовлений із полірованого алюмінію, має заокруглений дизайн корпуса. З нього на заході пригощають напоями. 

За огорожею на локації суперкарів виставили більше десятка американських найпотужніших серійних моделей. Серед них Ford Mustang, Chevrolet Camaro різних поколінь. Їх у США зараховують до "поні кар" - компактних дводверних машин зі спортивним дизайном. Більшість із них мають двигуни потужністю понад 330 к.с. Показали й доволі рідкісного "американця" для України Dodge Viper із 8-літровим силовим агрегатом. Для розгону до 100 км/год автомобілю достатньо близько 4 секунд, залежно від модифікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із крилами і двигуном BMW - у Київ привезли справжній "Бетмобіль"

Із британських марок були Rolls-Royce і Bentley. Їх привезли із компанії Еxotic Сars, що дає на прокат суперкари. Крім цього, можна було побачити найпотужніші спортивні машини Audi, BMW, Porsche.

Яскравим дизайном чимало уваги привертав німецький гібрид BMW i8. Його силова установка розвиває потужність до 362 "коней", максимальна швидкість машини – 250 км/год. Йому достатньо 4,8 секунди для прискорення до "сотні".

Також чималою увагою відвідувачів користувався  "Бетмобіль". Це реальна машина, яка знімалася у кінострічці про "Бетмена" 1989 року. 

Нагадаємо, два тижні тому колекцію сучасних суперкарів компанії Еxotic Сars показали в рамках найбільшого технічного фестивалю OldCarLand. Він відбувався 4-6 жовтня у Державному музеї авіації по вул. Медова, 1. Під час проведення заходу понад 800 машин виставили серед 88 літаків і гелікоптерів.

 

 
 

 

Володимир Мукан