15.04.2021

Першу українську елекровантажівку СoolОn відправили на випробування

13 квітня 2021 року у Кривому Розі  розпочали тестування електровантажівки українського виробництва - CoolOn. Про це на свой сторінці у Facebook пише керівник проекту Віталій Бризгалов.

Над розробкою елекровантажівки Віталій Бризгалов та спеціалісти компанії Murmuration Technology працюють з 2020 року. Всі етапи виробництва відбуваються  у Кривому Розі. Автомобіль створений для служб доставки та іншої комерційної діяльності. 

CoolOn  оснащуватимуть двигунами власної розробки різної потужності: від 30-80 кBт і тяговою батареєю на 40 кВт/год. За умов повного заряду батареї запас ходу становить 200 км. Модель оснащена базовим зарядним пристроєм потужністю 6,6 кВт, трифазною зарядкою на 22 кВт. Порт швидкої зарядки передбачений на замовлення.

Головна особливість CoolOn — модульна конструкція. Завдяки зміненій колісній базі планують створювати модифікації з різною вантажопідйомністю від 1,5 до 2,5 тонн.

Серійне виробництво планують розпочати на початку 2022 року, з об'ємом випуску 3-5 тисяч машин в рік. Середня вартість серійної версії складатиме 535 тисяч гривень, про це пише інформаційний портал Hevcars.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Nissan представила спецверсію GT-R Nismo

Нагадаємо, в Україні 2021 року студенти Сєвєродонецького політехнічного фахового коледжу презентували електромобіль власного виробництва із запасом ходу до 150 км.

 

Автопогляд