25.05.2021

Водневий автомобіль Hyundai Nexo проїхав 888 км без дозаправки

Нещодавно австралійське представництво Hyundai Motor повідомило про новий світовий рекорд дальності пробігу серед воднемобілів. Про це пише Autogeek. 

Серійний Hyundai Nexo, за кермом якого був австралійський гонщик Брендан Рівз, зміг проїхати 888 км без дозаправки, тоді як за документами запас ходу складає 666 км. 

Дорогу з Мельбурна до містечка Брокен-Хілл у сусідньому штаті Новий Південний Уельс кросовер подолав за 13 годин, витративши 6,27 кг водню, саме стільки, скільки вміщує паливний балон автомобіля. 

Середня швидкість заїзду склала 68 км/год, що набагато повільніше, встановленого обмеження швидкості у 110 км/год на міжміських дорогах Нового Південного Уельсу. При цьому Hyundai Nexo не викинув у атмосферу жодного грама СО2. Всі викиди кросовера – водяна пара та чисте повітря. Відомо, що за час поїздки воднемобіль згенерував 449 100 літрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Листи щастя" отримають не всі

Нагадаємо, попередній рекорд дальності пробігу серед воднемобілів також належить Hyundai Nexo. У 2019 пілот Бертран Пікар за кермом кросовера Hyundai Nexo проїхав 778-км без підзарядки.

 

Автопогляд