03.06.2021

На 12 фестивалі OldCarLand дебютував другий автомобіль DeSoto в Україні

На технічному фестивалі України OldCarLand, що відбувся нещодавно, автомобіль марки DeSoto, власником якого є Віктор  Сафтенко, переміг у номінації фестивалю "Дебют легенди". (ВІДЕО)

Автомобілі під маркою DeSoto випускала американська компанія Crysler з 1928 по 1961 рік. Емблема машини вміщує зображення мореплавця та першовідкривача Америки XVI століття - Ернандо де Сото.

Представлений зразок DeSoto Custom - чотиридверний седан 1949 року. Цей модельний ряд випускали з 1939 по 1952 рік в кузовах: седан, купе, кабріолет та універсал.

1949 року  дебютувало друге покоління автомобіля, що вирізнялося новим дизайном, вдосконаленим двигуном і розширеним оснащенням.

Автомобіль довжиною 5,2 м, шириною 1,8 мм, висотою 1,6 м.

Лобове скло розділене хромованою стійкою, доповнює класичний дизайн машини велика хромована решітка радіатора. Шестициліндровий бензиновий силовий агрегат видає 112 к.с. Мотор працює в парі з триступеневою механічною або чотири ступеневою автоматичною коробкою передач. Привід - задній. Максимальна швидкість машини складає 145 км/год. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали автомобіль, що виборов Гран-прі OldCarLand 2021

Нагадаємо,  на найбільшому технічному фестивалі OldCarLand також визначили переможців за номінаціями: Гран-прі фестивалю, найрідкісніше та найстаріше авто, найкраща реставрація та ін.

 

Автопогляд