03.06.2021

На фестивалі ретротехніки презентували книгу "Народні панцерники"

12й Old Car Land став майданчиком для презентації книги військового журналіста та підполковника ЗСУ Сергія Камінського. (ВІДЕО)

Поштовхом до початку письменницької кар"єри став візит на фестиваль ретротехніки 4 роки тому. Тоді серед автівок експозиції письменник помітив КамАЗ добровольчого батальйону "Азов" - "Пряник", який відвойовував Маріуполь. Потім почалась війна, Сергія, який перебував під Ізюмом, вразив вигляд броньовика, побудованого на базі пікапа DADI Shuttle, який вони називали "Крокодил".

Саме ці автомобілі надихнули автора написати книгу.

Тепер "Пряник" і "Крокодил" можна побачити на обкладинці книги Сергія!

 

Книга "Народні панцерники" розповідає про історії 75 саморобних броньовиків, створених на базі цивільних авто військових автівок. Всі машини експлуатували під час війни на Донбасі. У ній йдеться не лише про машини, а й про людей, які власноруч і часто за власний кошт створювали техніку для бійців.

У ході роботи над книгою автор зібрав та опрацював понад 120 інтерв"ю.

Кожен розділ містить позивний машини, її технічні характеристики, технологію бронювання та її бойовий шлях. 

Українськомовне видання оформлене у твердій обкладинці.  Містить сотні фотографій і  60 QR-кодів з посиланням на відео, завдяки яким читач може побачити, яких перетворень зазнали машини упродовж бронювання і як цей народний захист пройшов випробування у війні на Сході України.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 12 фестивалі OldCarLand дебютував другий автомобіль DeSoto в Україні

Нагадаємо, Книгу "Народні панцерники"  можна замовити написавши на Viber, Whatsapp, Telegram за номером +38(099)10-54-999, https://www.facebook.com/folkarmour або folkarmour@ukr.net. 

 

Автопогляд