04.06.2021

Раритетний Pontiac приїхав в Україну з Білорусі своїм ходом

Американський автомобіль Pontiac Silver Streak 1950 року випуску в оригінальному стані вперше приїхав на найбільший технічний фестиваль OldCarLand, що відбувся 28-30 травня в Києві. Цей автомобіль, як і інші, належить білоруському клубу "Автоамерика". (ВІДЕО)
Silver Streak у перекладі означає "срібний спалах".

Автомобіль, оснащений рядним восьмицилінровим двигуном на 4,4 л., працює в парі з автоматичною коробкою передач "Гідроматик"  від General Motors. Електрична система 6-ти вольтова. Ця модель перебувала в Америці і лише рік тому її привезли у Білорусь. 

"Ми перешили салон так, як було в оригінальному автомобілі - врахували тканину, фактуру та архітектуру салону. Машина залишилась такою, якою її випускали з заводу,"- каже Руслан із клубу АвтоАмерика. Приїхав із Мінська, - ми не будемо її ні фарбувати, ні реставрувати далі. Вона буде з потертостями часу".

"З мотором нічого не робили. Кілька раз залили розкоксовку, замінили свічки," - додає Руслан, - вся проводка також рідна". 

У цій моделі над лобовим склом встановлений спеціальний сонцезахисний козирок, що створює чималі незручності під часу руху на сучасних дорогах. Щоб побачити світлофор, треба висовувати голову, - жартує водій, - але є лінза, яка проєктує світловий сигнал світлофора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше в Україні показали авто Фантомаса

Нагадаємо, модель Silver Streak презентували 1935 року. До початку війни її випускали практично без змін через неймовірну популярність. 

 

Автопогляд