26.06.2021

Крута музика та блискучі мотоцикли - стартував Moto Open Fest

{%photogallery%}

У Києві розпочався Moto Open Fest - всеукраїнський фестиваль розвитку мотоциклетної культури, мотоспорту, популяризації безпеки дорожнього руху та музики.

Організаторами є Федерація мотоспорту міста Києва та команда Atlas Weekend під егідою Київської міської державної адміністрації.

Старт заходу відбувся неподалік від Європейської площі під аркою Дружби народів. Там під сферичними наметами виставили мототехніку різних виробників і класів. Також встановили сцену з екраном. На ній виступала зі своїми треками DJ Юліана Стус.

На захід приїхали десятки мотоциклів і представників мотоциклетних клубів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стартує Moto Open Fest

Захід відбуватиметься 3 дні на різних локаціях. Він включатиме в себе мотовиставку BikeLand, мото тюнінг-шоу, змагання на хард ендуро для ATV/UTV, кубок кастомайзингу, BMW GS Motorancho шоу, гідроквест на Дніпрі, рок-концерт і багато іншого.

Територіально фестиваль відбуватиметься на кількох локаціях – під аркою Дружби народів, у парку "Муромець" та в Х-парку. Вхід вільний.

Для гостей виступатимуть гурти "Беz Обмежень", "Ляпис-98", "Мачете", "Друга Ріка", "Скрябін", "Тартак", "Моторола", "Prime Orchestra" та інші.

Нагадаємо, у кінці травня відбувся найбільший технічний фестиваль України OldCarLand. У ньому взяли участь понад півтисячі одиниць техніки

Володимир Мукан