13.07.2021

Renault до 2025 року випустить 7 електромобілів

30 червня 2021 року французька компанія Renault розповіла про плани та перспективи електрифікації автомобілів та анонсувала випуск двох новинок - Renault 5 і Renault 4. Про це повідомляє пресслужба виробника.

На офіційному сайті Renault Group йдеться про те, що компанія пришвидшить стратегію в області електромобілів: створить компактну, електричну екосистему Renault ElectriCity на півночі Франції. 2022 року розпочне сумісний проект із французьким стартапом Verkor  з виробництва високоефективних батарей, а з 2024 року партнером компанії стане Envision AESC для будівництва гігафабрики новітніх техноголій та низьковуглецевих батарей.

Розроблять десять нових електричних моделей, а до 2030 року компанія виробить до одного мільйона електромобілів, від економічних міських автомобілів до спортивних автомобілів більш високого класу, сказав Лука де Мео, генеральний директор Renault Group.

ElectroPop Renault Group до 2025 року планує максимально ефективно використовувати свої спеціалізовані платформи. На їхній основі створять 10 абсолютно нових електромобілів, причому 7 із них будуть мати емблему Renault.

Електрична версія популярного хетчбека Renault Megane дебютує 2022 року. Наступним у випуску компанії буде кросовер, який побудують за зразком концепта автомобіля Morphoz, його показали торік.

Шанувальників марки чекає відродження двох легендарних моделей минулого – Renault 5 та Renault 4. Автомобілі побудували на новітній платформі CMF-B EV. Їх випускатим епідприємство повного циклу Renault ElectriCity на півночі Франції.

Платформа CMF-B EV стане основою для електромобілів для створення доступних автомобілів. Вона зменшить вартість машини на 33% порівняно з хетчбеком Zoe нинішнього покоління. Його початкова ціна  у Франції стартує від 32 тис. 500 євро - 1 млн. 51 тис. грн. Такого результату досягли завдякиз амінному акумулятроному модулю, компатній силовій установці потужністю 100 кВт і компонентам, запозиченим у платформи CMF-B. 

Машини на платформі CMF-B EV матимуть до 400 км у циклі WLTP. 

Renault має намір створити найбільшу екологічну лінійку на європейському ринку: до 2025 року в структурі продажів буде понад 65% електромобілів, а до а 2030 року - до 90% електромобілів з акумуляторними батареями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Презентували Peugeot 308 SW з оновленою емблемою компанії

Нагадаємо, вперше Megane E-Tech Electric  французька марка Renault представила 6 травня 2021 року під час онлайн-конференції Renault Talk.

Автопогляд