27.09.2021

У Британії виготовляють обручки із автозапчастин

У Великобританії почали виготовляти на замовлення дуже незвичайні каблучки. Роблять їх зі старих автозапчастин. Про це повідомив сайт Motor1.

Британська компанія Scrap Car Comparison, що спеціалізується на утилізації старих автівок відкрила для себе новий напрямок. Тепер вона виготовляє обручки. Ювелірні вироби виконані зі старих автозапчастин. Їх стилізують під різні моделі автомобілів — є обручки в стилі Ford Fiesta, Mini Cooper і Lamborghini Huracan. Їх прикрашають декоративними елементами у вигляді шин, дисків або фар авто.

Обручки - дорогі і дорогоцінні. Вся справа в тому, що в каталізаторах автомобілів міститься платина і її якраз використовують в прикрасах.

Колекцію назвали Ultimate Petrolhead, а розробкою кілець займається ювелір Едвард Флемінг. Дизайн обговорюється з клієнтами — за бажанням замовника їх можуть виконати в стилі будь-якого авто і доповнити дорогоцінним камінням або гравіюванням. Ціну виробів залежить від складності роботи і використовуваних матеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Volvo змінила емблему

Нагадаємо, минулого тижня у Британії провели незвичайний автопробіг. Десять старих Rolls-Royce Silver Ghost, яким уже за 100 років, подолали 600 км від Лондона до Единбурга.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд