25.05.2021

ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: заснували бренд Hyundai

У 1939 році Чан Чжу Єна заснував автомобільну майстерню, яка 1946 року отримала назву Hyundai. Попри це, датою створення бренду вважають 25 травня 1947 рік, коли корпорація Hyundai Civic Industries офіційно вийшла на ринок.

Hyundai в перекладі з корейської мови означає "Сучасність".

Компанію Hyundai Motor заснували 29 грудня 1967 року. Спочатку компанія складала автомобілі Ford. Отриманий досвід сприяв початку власного автомобільного виробництва.

До розробки першого автомобіля компанії - Hyundai Pony - залучили італійське ательє Italdesign Giugiaro, а також фахівців з Великобританії і Японії. Однак основну допомогу надала компанія Mitsubishi Motors, яка допомогла побудувати нове підприємство. Багато елементів первістка Hyundai, зокрема двигун і трансмісію, запозичили від Mitsubishi Colt. Дебют першої машини Hyundai відбувся на Туринському автосалоні в жовтні 1974 року. 
Зараз компанія Hyundai Motor - підрозділ Hyundai Kia Automotive Group, п'ятого найбільшого світового виробника автомобілів за кількістю проданих автомобілів за рік. Головний офіс знаходиться в Cеулі, Південна Корея. Hyundai оперує найбільшим у світі інтегрованим автомобільним заводом в Ульсані, який здатен за рік виробити 1.6 мільйонів автомобілів.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: Космічний Tesla Roadster Ілона Маска вперше привезли в Україну

Нагадаємо, 1998 року Hyundai викупив більшість акцій корейської атомобільної компанії KIA Motors.

 

Автопогляд