30.06.2021

ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: вийшов перший Chevrolet Corvette

30 червня 1953 року на заводі General Motors у штаті Мічиган у США зійшов з конвеєра перший Chevrolet Corvette. (ВІДЕО)

Над дизайном автомобіля працював Харлі Ерл. Вперше прототип спортивного автомобіля представили у січні 1953 року в готелі Waldorf Astoria у Нью-Йорку під час щорічної виставки GM Motorama. Реакція глядачів була неймовірною, що призвела до запуску масового виробництва.

У перший рік виробництва випустили лише 300 машин. Це були білі кабріолети з червоним салоном і чорним відкидним дахом. Кузов автомобіля, виконаний зі скловолокна, збирали вручну. Двоступенева коробка передач Powerglide працювала в парі з шестициліндровим двигуном Chevy Blue Flame та барабанними гальмами. 

1954 року виробництво збільшилось до 3640 екземплярів, але машини продавались дуже повільно, через низькі технічні характеристики. Керівництво GM вирішила виключити спортивний автомобіль з модельного ряду Chevrolet. Наступного року компанія Ford випустила двомісний Ford Thunderbird, що стало поштовхом продовження випуску і модернізації Corvette. У автомобіля з'явився ще один варіант комплектації - з двигуном V8. 

На щастя, продажі автомобіля росли з кожною модернізацією спорткара. Його випускають донині.

Автомобіль восьмої генерації офіційно представили 2019 року. Його оснастили новим 6,2-літровим двигуном V8, який видає 490 к.с. Стартова ціна на автомобіль не перевищує 60 тис. доларів або 1 млн 633 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія Renault презентувала нову модель Express і покращену лінійку мікроавтобусів

Нагадаємо, модель Corvette має свою власну емблему, що відрізняється від емблеми Chevrolet.Автопогляд