20.06.2019

Красива й стримана - показали нове покоління Mazda 3

Презентували нову Mazda 3 цього модельного року. Новинку показали одразу в двох кузовах – седан та хетчбек. Це четверте покоління цієї моделі. 

Знайомимось

Дизайн машини виконаний у фірмовому стилі японського автовиробника – примружені й агресивні фари, 7-кутна масивна решітка радіатора, лінії кузова відповідають стилістиці "Кодо – душа руху", коли машина виглядає динамічно навіть під час статики. Проте у новій "трійці" лінії дизайну стали менш вираженими, ніж раніше.

Це сприяє тому, що автомобіль після багатьох років на виробництві повільніше старітиме.

Спортивний вигляд Mazda 3 доповнюють аеродинамічні дзеркала, закріплені на дверях, а не в закутку вікон передніх дверей. А також - задні ліхтарі, що за формою перегукуються із фарами, мають круглі елементи освітлення.

Оглядаємо салон

Салон виконаний у мінімалістичному стилі. Всі перемикачі, маніпулятори й кнопки знаходяться у звичних для Mazda місцях. Центральний екран став знаходитися далі, ніж раніше. Тепер він не має сенсорної функції. Перемикання на ньому здійснюють лише джойстиком між сидіннями.

У керма завужені шпиці. А горизонтальних розмістили стандартні кнопки у 4 ряди. Кожен із рядів має свою посадку й покриття. Завдяки цьому легко розпізнати на дотик призначення кожної із кнопок.

Позаду просторіше, ніж у цього ж покоління попередньої генерації. Місця для голови людям зростом понад 180 см вдосталь.

Що під капотом?

Легковики пропонують із двома двигунами на вибір – бензиновим 1,5-літровим силовим агрегатом на 120 к.с. і 1,8-літровим дизельним на 116 "коней". З двома варіантами встановлюють 6-ступеневу автоматичну коробку передач.

Комплектації

Автомобілі продають у трьох комплектаціях Style, Exclusive, Premium. У всіх них авто має проекційний дисплей, двозонний клімат-контроль, мультифункціональне кермо, обтягнуте шкірою, із підігрівом, кнопку запуску двигуна, датчик світла і дощу.

У найбюджетнішому виконанні Style автомобіль коштує 675900 грн, у найдорожчому Premium– 839900 грн.

Нагадаємо, як повідомили раніше представники компанії, перша повністю електрична Mazda з"явиться 2020 року. Найбільш ймовірно, це буде кросове СХ30.

Володимир Мукан