21.09.2020

На ЗАЗ випускатимуть нову Renault Arkana

Днями в Києві презентували новий французький кросовер Renault Arkana. Його складатимуть на українському підприємстві АвтоЗАЗ. Перші машини вже показали журналістам.

Автомобіль має сучасний кузов купе-кросовер. Його дизайн виразний і динамічний. Впізнаваності додають фари із виведеною нижче смужкою денних вогнів. Модель побудована на платформі й вузлах бюджетного кросовера Duster. Особливо це помітно по салону - встановлені схожі блоки з елементами керування мультимедіа та системою кондиціонування. Проте загалом салон вирізняється вищим рівнем оздоблення. На передній панелі встановлено великий 8-дюймовий монітор мультимедійної системи, поліпшені оздоблювальні матеріали, з"явилося підсвічування салону з регульованою палітрою кольорів — таких доступно 8 штук.

У багажнику - 508 л корисного об"єму. Якщо скласти другий ряд крісел, вантажний простір збільшиться до 1333 л. Під підлогою багажника — повноцінне запасне колесо на 16-дюймовому диску.

Єдиним недоліком моделі є те, що її складають із машинокомплектів, зроблених Росії, яка є окупантом для України й підтримує війну на Донбасі та вбивства українців. У цьому випадку не можна назвати рішення керівництва АвтоЗАЗу, в першу чергу, обміркованим.

Щодо двигунів, то можна обрати бензиновий  об"ємом 1,6 л на 114 к.с. або турбований бензиновий об"ємом 1,3 л потужністю 150 к.с. Авто коплектують механічною коробкою передач або варіатором - на вибір. Доступна і повнопривідна трансмісія. Дорожній просвіт становить 205 мм. Витрата палива  — від 6 л/100 км. Вартість - від 467 900 грн.

Нагадаємо, Renault  - один із найпопулярніших автомобільних брендів в Україні протягом останніх років.

ФОТО: Сергій Торгалов, https://uzr.com.ua/

Автопогляд