18.08.2021

Патруль під прикриттям помітили у Києві

 Skoda Kodiaq без спеціальних розпізнавальних знаків помітили у Києві. Це один з чотирьох "фантомів", що виглядає як цивільний  автомобіль, але виконує обов"язки патрульного.

На перший погляд, звичайний кросовер на цивільних номерах, який неможливо розпізнати. Але, якщо придивитися, то можна помітити замасковані під елементи декору проблискові маячки та спецобладнання в салоні. Фото "фантома" опублікував Instagram-аккаунт vehicles.exclusive.

Чотири пілотні "фантоми" для Нацполіції
Чотири пілотні "фантоми" для Нацполіції

Перші чотири авто "фантомного патруля" поліція отримала у грудні торік. Це повнопривідні машини з 2-літровим двигуном і додатковим комплектом обладнання для фіксації порушень під час руху самого автомобіля поліції. "Фантомні патрулі" здатні у прихованому режимі фіксувати правопорушення в попутному і зустрічному напрямках. 

Зараз фантомні патрулі працюють над виявленням випадків перевищення швидкості, але пізніше їх "функціонал" розшириться. До кінця 2021 року кількість таких патрульних хочуть довести до 150 штук, а у 2024 році їх вже буде близько 300 одиниць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін затвердив новий порядок надання інформації про порушення ПДР

Нагадаємо, у грудні 2020 р. Нацполіція отримала 30 мобільних станцій техогляду. Вони можуть перевіряти технічний стан авто посеред дороги.

Автопогляд