25.08.2021

На українських дорогах запрацювали 17 нових камер автофіксації

20 серпня на автомобільних дорогах Житомирської, Одеської та Чернігівської областей, а також у  Чернігові, Черкасах, Житомирі та Львові розпочали роботу ще 17 нових комплексів відеофіксації правопорушень "КАСКАД". Про це на сторінці у Facebook повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

У Житомирській  області прилади розмістять на  174 км + 600 і 127 км + 246 автодороги М-06 в напрямку Києва, де обмеження швидкості становить 110 км/год, а також на 230 км + 853 автодороги М-06 в напрямку Рівного з таким обмеженням. У Житомирі -  на Чуднівському мосту, в напрямку вул. Леха Качинського та в напрямку вул. Радивилівська; вул. Перемоги, 86, в напрямку вул. Миколи Сціборського. Обмеження на цих ділянках - 50 км/год.

У Чернігівській області 113 км + 864 автодороги М-01 в напрямку Києва (обмеження швидкості 50 км/год), а у Чернігові  - по вул. Рокосовського, в напрямку вул. Захисників України, просп. Миру, 296, в напрямку вул. Володимира Дрозда та просп. Миру, 241-А, в напрямку вул. Льотної з обмеженням швидкості 50 км/год.

В Одеській область камери встановлять на ділянці 465 км + 483 автодороги М-05 в напрямку Києва, де обмеження швидкості 110 км/год. 

Камери у Львові встановлять нв  вул. Хуторівка, в напрямку вул. Стрийська, на вул. Володимира Великого, також в напрямку Стрийської. Обмеження швидкості в місті - 50 км/год.

У Черкасах - на проспекті Хіміків в напрямку вулиці В'ячеслава Галвея, Благовісній, в напрямках вулиці  Крівалівської та Грушевського, а також на вулиці Надпільній  в напрямку вул. Івана Франка (обмеження швидкості 50 км/год).

По всій території України вже встановлено близько 60 комплексів автофіксації. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Восени в Україні з'являться дорожні знаки нового стандарту

Нагадаємо, що найбільша концентрація камер поки спостерігається в столиці, але крім цього прилади також встановлені в Кропивницькому, Харкові, Житомирській, Кіровоградській, Київській, Львівській і Миколаївській областях. Найближчим часом в поліції планують запуск ще однієї порції камер.Автопогляд