01.09.2021

У прикордонній службі підтвердили заборону на в'їзд транспорту з Придністров'я

З 1 вересня автомобілям з невизнаної республіки Придністровського регіону Молдови без узгоджених чи нейтральних номерів заборонять проїзд в Україну. Про це заявила Державна прикордонна служба на своєму сайті.

Відтепер у міжнародному русі із невизнаної республіки Придністров'я допускаються лише ті транспортні засоби, які мають реєстраційні номери узгодженого зразка та нейтральні номери, а також ті, які зареєстровані згідно молдовського законодавства.  

Для транспортних засобів із невизнаної республіки з іншими реєстраційними номерами діятиме заборона руху через державний кордон для в'їзду в Україну та транзитного переміщення територією України.

Також у ДПСУ зазначили, що Молдова проінформована про зміни умов перетину кордону.

З 1 вересня 2018 року жителі Придністров'я отримали змогу перереєструвати свої автомобілі, щоб отримати "нейтральні номери", які дають можливість брати участь в міжнародному русі транспорту.

Зразок нейтральних реєстраційних номерів
Зразок нейтральних реєстраційних номерів

У 2020 році Молдова та Україна вже планували заборонити в'їзд транспорту з придністровською символікою. Проте, на прохання Кишинева, Київ переніс рішення на квітень цього року, потім - на вересень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові радари у дії - на дорогах збільшили кількість приладів TruCAM

Нагадаємо, 29 серпня Одеська митниця спростувала інформацію про те, що Україна вирішила відкласти заборону на в'їзд автомобілів з придністровськими номерами.

Підписуйтеся на нові відео у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео на нашому youtube

 

Автопогляд