02.09.2021

У Держмитниці повідомили про шахрайську схему продажу конфіскованих авто

Державна митна служба України повідомляє про нову шахрайську схему. Інформація з"явилася на офіційній сторінці відомства у Facebook.

У соцмережах зустрічаються фейкові сторінки, власники яких позиціонують себе, як працівники складів митниць та реалізатори авто-, мото- та іншої техніки, нібито конфіскованої на митному кордоні, йдеться у повідомленні

У Держмитниці закликають не довіряти шахраям і користуватися інформацією лише з офіційних джерел, аби не потрапити до рук аферистів.

Митники відзначили, що державні виконавці мають право розпоряджатися конфіскованим майном тільки після рішення суду. Закон України передбачає реалізацію конфіскованого майна шляхом проведення електронних торгів. Конфіскат виставляють на продаж на сайті СЕТАМ. Крім того, товари, які перейшли в розпорядження держави і будуть передані на реалізацію можна подивитися на порталі ProZorro в розділі Продажі (майно). Інформація про переданому на реалізацію майно публікується і на сайті Державної митної служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У прикордонній службі підтвердили заборону на в'їзд транспорту з Придністров'я

Нагадаємо, що кілька днів тому на порталі "ТВОЯМАШИНА" повідомили про нову шахрайську схему. Цього разу аферисти - покупці, а не продавці. Під час обговорення умови угоди продавцю запропонують не привертати до процесу нотаріуса, щоб заощадити. Покупець заявить про розстрочку, якщо продавець погодиться, йому підсунуть договір, де буде вказано, що продавцем отримана вся сума грошей і немає ні слова про розстрочення.

Підписуйтеся на нові відео у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео на нашому youtube

 

Автопогляд