09.09.2021

Верховна Рада може прийняти зміни до закону про розмитнення "євроблях"

У Верховній Раді зареєструють законопроект з правками до правил пільгового розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією. Нововведення стосуються проблем, через які зараз не можуть легалізувати машини фактичних автовласників. 

Після реєстрації правок, активісти планують звернутися до президента Володимира Зеленського  та народних депутатів із закликами підтримати голосування. Також вони збираються організувати під Верховною Радою пікети користувачів "євроблях". Про це повідомив UBR з посиланням на ГО "Авто Євро Сила".

У новому законопроекті передбачено врегулювання оформлення "євроблях", які в"їжджали з боку нейтральної зони РФ. Наразі є проблеми з реєстрацією таких авто. Якщо правки приймуть, то їх можна оформити на внутрішній митниці, без переїздів і сторонньої допомоги, але тільки за умови, що автомобіль не має російської реєстрації і не був на митній території країни-агресора.

У новому документі під розмитнення підпадають автомобілі, які завезли до 15 квітня 2021-го - таких автомобілів налічується близько 70 тис. Раніше - лише автомобілі, які заїхали до 31 грудня 2020 року.

Також скасують штрафи сумою 34 тис. грн за порушення ст. 496 Митного кодексу (передача транспортного засобу в користування третій особі). Терміни розмитнення продовжили на три місяці, а для учасників ООС - на півроку. Крім того, можна розмитнити гібридні авто.

Законопроект не передбачає додаткових пільг для учасників бойових дій. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конституційний суд розгляне скарги на камери відеофіксації

Нагадаємо, до держбюджету надійшло понад 1 млрд грн від оформлення 28 тисяч авто на єврономерах.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд