23.09.2021

В Україні майбутні водії зможуть навчатися дистанційно

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про реалізацію експериментального проєкту щодо отримання громадянами теоретичних знань із правил дорожнього руху за дистанційною формою навчання. Документ прийняли минулого тижня у секретаріаті уряду, повідомляє Укрінформ.

Відтепер майбутні водії можуть готуватися до здачі теоретичних екзаменів онлайн, а також отримати нове посвідчення водія у разі втрати, псування, викрадення, зміни прізвища за допомогою кур'єрської доставки.

"Мова йде як про забезпечення права на дистанційну форму навчання, що стосується підготовки водіїв, за допомогою єдиної інформаційної системи МВС, так і можливості отримання громадянами через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв"язку", - поінформував міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час засідання Кабміну.

Дистанційне навчання з підготовки до екзамену з ПДР проводитимуть акредитовані заклади.

У МВС зазначили, що в умовах пандемії коронавірусу отримання особою посвідчення водія без зайвих контактів поштою або кур"єром є найбезпечнішими способами, які мінімізують контакти із іншими людьми чи виключають їх узагалі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В яких країнах діють українські водійські права?

Нагадаємо, з 1 листопада в Україні з"являться дорожні знаки за новим держстандартом. Символи матимуть інше компонування, а текст писатимуть з великої літери, про це повідомив прес-центр Укравтодору.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

Автопогляд