06.10.2021

Українці зможуть укладати договір купівлі-продажу авто через "Дію" — МВС

Українці зможуть укладати договори купівлі-продажу автомобілів через Електронний кабінет водія та сервіс "Дія" через пів року після набрання чинності постанови уряду. Про це минулого тижня повідомила пресслужба Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України.

"Невдовзі автовласники зможуть укладати договір купівлі-продажу онлайн. Дане нововведення передбачене постановою Кабінету міністрів України від 22 вересня № 1007 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України", — йдеться у повідомленні.

Відомо, що послуга буде доступна в Електронному кабінеті водія та на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг "Дія".

Авторизовані учасники продажу мають заповнити договір в електронному вигляді, який мають опрацювати у сервісному центрі МВС. Після перевірки документа, продавець та покупець можуть накласти електронні підписи, що засвідчує укладання договору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Судді з'ясували, чи потрібно реєструвати мопеди

Нагадаємо, 15 вересня Кабінет міністрів підтримав постанову "Про реалізацію експериментального проєкту щодо митного оформлення окремих транспортних засобів" через додаток "Дія" з триденним доопрацюванням. 21 травня Міністерство цифрової трансформації та Міністерство фінансів погодили проєкт закону, який має полегшити процедуру розмитнення автомобілів через застосунок "Дія".

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

 

Автопогляд