08.10.2021

Власники нерозмитнених "євроблях" платитимуть шалений штраф

Власників нерозмитнених автомобілів з європейськоюреєстрацією попередили про штраф у розмірі 170 тисяч грн. Це нагадування нещодавно оприлюднили на порталі UBR.

"Якщо автомобіль не на ходу, його доведеться везти на митницю евакуатором", - розповів юрист ОО "Авто Євро Сила" Іван Казачук. Щоб уникнути штрафу, потрібно розмитнювати усі автомобілі, незалежно від їхнього технічного стану.

Відомо, від 15 травня в Україні набув чинності закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування яких є транспортні засоби" № 1402-ІХ. Цей закон та інший - "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України" № 1403-ІХ підписав президент Зеленський 12 травня.

Згідно з документами, вживані автомобілі з європейською реєстрацією, старші п'яти років, які завезли в Україну до кінця 2020 року, оподатковуються за пільговою ставкою податку на додану вартість та акцизного податку.

Так, на пільгове митне оформлення відведені 180 днів від моменту набрання чинності законів. Учасники АТО/ООС матимуть змогу скористатися пільговим розмитненням протягом 270 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголосили найпопулярніші марки вересня

Нагадаємо, пільговий період розмитнення авто з еврономерами діє до 10 листопада 2021 року.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

 

Автопогляд