15.11.2018

Українським водіям зменшать можливість їздити ліворуч

В Україні хочуть зменшити кількість лівих поворотів на швидкісних трасах.  Про це повідомили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
До двох третин аварій на трасах відбувається під час виконання лівого повороту через зустрічний потік машин – повідомляє Мінрегіон.

"Однією з вагомих причин цього є те, що зараз при влаштуванні таких поворотів ніяк не враховуються параметри щільності руху", - пояснює заступник міністра регіонального розвитку  Лев Парцхаладзе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знижки, штрафи і перспективи - усі деталі про закони для "євробляхерів"

Для зменшення цієї статистики в Україні обмежать проектування і будівництво лівих поворотів на ділянках доріг з інтенсивним рухом. Замість лівих поворотів  на таких ділянках проектуватимуть різнорівневі розв"язки, що значно безпечніше для учасників дорожнього руху – каже заступник міністра.

Ліві повороти будуватимуть  лише на ділянках доріг з інтенсивністю до 20 тис. автомобілів на добу. На швидкісних трасах, дорогах з інтенсивністю руху понад 20 тис. автомобілів облаштовуватимуть різнорівневі розв'язки. Такі зміни Мінрегіон планує внести  до державних будівельних норм.

Нагадаємо, з 12 по 18 листопада проходитиме рейд з безпеки руху. Поліція зупинятиме автомобілі і перевірятиме наявність та використання пасків безпеки.

Як повідомляв Автопогляд раніше, виконуюча обов"язки Міністра охорони здоров"я Уляна Супрун  розповіла, як пристебнутий пасок безпеки може врятувати життя.

Надія Поліщук