04.06.2021

Назвали кращі зразки мототехніки на OldCarLand

На весняному фестивалі ретротехніки OldcarLand, що пройшов 28-30 травня у Києві,  відзначили найкращий, легендарний та найстаріший мотоцикли фестивалю, а також назвали найкращу експозицію легкої мототехніки. (ВІДЕО)

Відзнаку за найкращу експозицію тримав Олег Омельницький. Його мотоцикл КМЗ К1Б "Киянин" 1949 року визнали Мотолегендою КМЗ.

"На цьому фестивалі наш канал представляє доволі масштабну колекцію, із 14 екземплярів, яка присвячена мототехніці українського виробництва.  Самий ранній екземпляр - КМЗ  К-1Б "Киянин". Це перший мотоцикл, який випускали на Київському заводі, - каже ведучий ютуб-каналу OLEG AC Олег Омельницький, - мотоцикл реставрований, але максимально приближений до оригіналу".

К-1Б "Киянин" - копія німецького мотоцикла Wanderer SP1. Комплектуючі деталі для українського аналогу виготовляли у Німеччині. Загалом з 1946 по 1951 роки випустили 30 тис. екземплярів. 

Найкращим мотоциклом серед іншої представленої мототехніки, за оцінкою організаторів фестивалю, став БМВ R75 1944 року, Карасьова Олександра. Це - найсучасніший військовий мотоцикл Другої світової війни. До 1944 року виготовили приблизно 18 тисяч мотоциклів в різних модифікаціях.

Місце найстарішого мотоцикла виставки виборов Stock Kardan 1929 року Володимира Савченко. Німецька компанія Stock виробляла мотоцикли у 20-х роках. За цей час  випустили лише 30 тис. мотоциклів. До сьогодні збережені лише одиничні екземпляри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На фестивалі ретротехніки презентували книгу "Народні панцерники"

Нагадаємо, також на фестивалі показали понад півтисячі раритетних автомобілів, серед яких були ЗіЛ Щербицького та Bentley Кеннеді.

 

Автопогляд