10.06.2021

У Києві показали унікальний "Москвич-407"

На на 12 технічному фестивалі OldCarLand, що пройшов у Києві, показали "Москвич-407" 1958 року випуску. Цей автомобіль - сімейна реліквія, яка перейшла у спадок сину від батька. На ній сім'я подорожувала по всьому СССР - від Уралу до країн Балтії і Чорного моря. (ВІДЕО)

Представлений автомобіль є відреставрованим і зараз повністю відповідає заводському стану. Тканину для салону замовляли оригінальну, вона також, як кермо і панель приладів, відповідає періоду випуску. 

"Рідний звук двигуна, запах масла, тепло, і навіть  відсутність шумоізоляції, дає душевну теплоту, яка йде від машин того періоду", - розповідає власник автомобіля Олександр Захарченко -  Акумулятор та свічки - сучасні, все решта - оригінал, від електрики до вкладишів шатунів і радіатора". 

"Москвич-407" має унікальну історію. Олександр Захарченко розпочав реставрувати автомобіль заради батька, який після інсульту не міг займатися його відновленням. Чоловік розповідав синові, як реставрувати автомобіль. Захопливий процес реставрації підтримував життя старшого чоловіка ще протягом 5 років, однак завершену роботу йому так і не вдалось побачити. На 12 фестивалі OldLandCar цей автомобіль переміг у номінації "Найкраща реставрація радянського авто".

Штатний водійський набір інструментів також відповідає оригінальному зразку.

Саме такий, знаходиться у багажнику машини. Інструменти з правдивими формами. Є шинні манометри, якими вимірювали тиск в той період, і баночки запасної фарби, якими комплектувались автомобілі.

Експортні версії 407 моделі відрізнялися двобарвним забарвленням і допрацьованим екстер'єром. Чотирициліндровий бензиновий силовий агрегат об'ємом 1,3 л і потужністю 45 к.с. розганяє автомобіль до 115 км/год.Такі показники були технічним проривом  свого часу. Перші випуски атовобіль оснащували триступеневою коробкою передач, а згодом чотириступневою.

Москвич-407 випускали протягом 1958-1963 років. Всього з конвеєра зійшло 359 тис. екземплярів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕНЬ В ІСТОРІЇ: припинили випуск розкішного Mercedes-Benz

Нагадаємо, "Москвич-407" - це рестайлінгова версія "Москвич-402", яка отримала новітні молдинги та стартер, потужніший двигун, покращені інтер'єр та інші деталі. Автопогляд