04.01.2016

За скільки продають найдешевші старовинні авто в Україні

Ретро автомобілі в Україні можна придбати від 5 тис грн, але на реставрацію тоді піде більше 50 тис. Якщо зруйнований автомобіль продають за 8-10 тис грн, то відреставрований аналог дешевше 70 тис. грн буде важко знайти. Найдешевші автомобілі, яким понад 40 років, зараз радянські. В цьому сегменті є великий вибір.

Gazeta.ua підібрала найбюджетніші варіанти для шанувальників старих автомобілів.

ГАЗ 21 "Волга" 1962 року випуску.

Автор вказав, що авто постійно в експлуатації. На автомобілі стоїть рідний двигун з пробігом 40 тис. км. По кузову є нюанси, але він не гнилий.

На формумах є необхідні запчастини для цієї моделі. В цьому автомобілі є великий плюс - його оснастили "інородними" запчастинами. Це спростить та здешевить процес реставрації. Цінник - 28,8 тис грн.

"Москвич-401" 1955 року випуску.

Автомобіль на ходу та зареєстрований у ДАІ. Стан наближений до ідеального. Автомобіль вже відновлювали, тому роботи, щоб довести до повного оригіналу, потрібно виконати не багато. Ціна майже 72 тис грн.

"Москвич-407" 1959 року випуску.

Автомобіль з двигуном 1,3 коштує 24 тис грн, але власник обіцяє поторгуватися. Всі декоративні хромовані елемента кузова збережені, тож якщо буде бажання оновити вигляд автомобіля - в цьому не виникне великих проблем.

Opel Kapitan 1940 року випуску.

{%image:{"position":1, "placement":"wide"}%}

Дуже раритетний, але занедбаний автомобіль. Відсутній салон, світлові елементи, оздоблення екстер'єру та багато важливих запчастин. Кузов потребує ремонту. Запчатстини для цієї моделі потрібно шукати закордоном, тому є ймовірність, що реставрація Kapitan стане "довгобудом", не кажучи вже фінансові витрати. Ціна 42 тис грн.

ЗАЗ-965 1970 року випуску.

{%image:{"position":3}%}

Легендарний український автомобіль із заднім розташуванням двигуна. Цей екземпляр продають у Львові менше, ніж за 17 тис грн. Детально про стан власник розповість по телефону, але в оголошені вказано, що авто в нормальному стані.

Willys MB 1943 року випуску.

Армійський джип продають за 72 тис грн. Автомобіль потребує реставрації. Він на ходу, але двигун від радянського авто. Документи зразка 50-х років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Реставратор із Івано-Франківська два роки відновлював експортну "Волгу"

ГАЗ М20 "Побєда" 1951 року випуску.

Юрій Кардашевський