12.07.2018

Які мотоцикли найпопулярніші в України - 3 бестселлери

За перше півріччя в Україні продали 8795 мотоциклів. Це на 70,5% більше за минулорічні показники. При цьому попит на вживані мотоцикли виріс лише на 23,5%.

Spark

Найпопулярнішим на українському ринку мотоциклів став китайський бренд Spark.. Ця фірма витіснила лідера моторинку 2017 року — бренд Viper. Продажі Spark складають 16%. Цей бренд може похвалитися якісними двигунами, які розробляють у співпраці з Honda і Suzuki. Мотоцикли Spark комфортні в дорозі. Таким популярним цей бренд роблять такождоступні ціни та економічність в експлуатації та ремонті. Вживані мотоцикли фірми Spark можна придбати в Україні за 10-20 тис. грн залежно від моделі та року виробництва. Незначно відрізняються ціни нових моделей.

Мотоцикл Spark SP150R-22
Мотоцикл Spark SP150R-22

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогі та не дуже — найпопулярніші електромобілі в Україні

Musstang

Майже такий ж показник має китайська мотофірма Musstang. Мотоцикли цього бренду відрізняються невисокою ціною і зручністю ущоденній експлуатації.  Продажі цього бренду продовжують зростати. Нові мотоцикли Musstang можна придбати від 15 до 40 тисяч гривень. Вживану мототехніку можна знайти за 10-12 тисяч.

Мотоцикл Musstang Region MT150
Мотоцикл Musstang Region MT150

Значно зріс продаж мотофірм Honda, BMW, Ducati. Особливо збільшилась кількість таких мотоциклів протягом останнього місяця.

Мотоцикл ABM Jazz 125
Мотоцикл ABM Jazz 125
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт розповів, чи є майбутнє в українського автопрому

Найпопулярнішими категоріями мототехніки залишаються Naked, Classic, Enduro, Touring. Хорошим попитом користуються вантажні мотоцикли і квадроцикли. Найбільший попит на мотоцикли за перше півріччя 2018 демонструють західні області України, особливо Рівненська та Волинська.

Німецька компанія Mercedes-Benz готує до випуску нову модель GLE. Автомобіль матиме новий інтерфейс та покращені технічні характеристики. Презентація автомобіля відбудеться в Парижі. Нова модель матиме початкову ціну приблизно 55 000 фунтів стерлінгів.

 

 

Надія Поліщук