18.07.2018

Стає популярний новий спосіб дешевої покупки вживаних авто - 3 факти

Є повно способів зекономити на придбанні вживаного автомобіля. Наприклад, купити машину на "бляхах" із ризиком конфіскації, придбати морально застаріле авто без подушок безпеки й кондиціонера, чи заплатити за битий легковик і півроку його відновлювати. Практично у кожного способа є великі мінуси. Крім одного - замовлення авто зі США.

Пропонуємо 4 цікавих фактів про цей спосіб купівлі автомобіля.

  1. Кінцева ціна машини із оплатою всіх послуг і податків виходить приблизно на 25% нижчою за вартість такої самої машини з України. Наприклад, у нашій країні купівля Джип Патріот 2014 року обійдеться у 13-14 тисяч доларів. Із США такий можна привезти за 10-11 тисяч.

 

  1. Авто із Америки є менш зношеним, ніж такого самого року випуску й ціни з України. Це пояснюється тим, що початкові ціни нових машин нижчі, ніж у будь-якій європейській країні. Відповідно нижчі й на вживані, особливо коли машина має якийсь дефект - перефарбовану деталь чи почуханий бампер.

 

  1. Автомобілі відповідають  американським вимогам і потребам жителів США. Це означає, що всі мають щонайменше дві подушки безпеки, а також багату комплектацію. На відміну від європейців, американці не шкодують на комфорт грошей. Особливо коли йдеться про машини вище середнього класу. У підсумку - на їхньому ринку повно машин із клімат-контролем, автоматичною  коробкою передач, оббивкою крісел салоном тощо.

 

electrocars.ua