30.08.2021

Розробка повністю українська, а емблема буде німецька - ЗАЗ випускатиме новий автобус

2022 року "Запорізький автомобілебудівний завод" розпочне серійне виробництво автобусів під маркою Mercedes-Benz. Про це повідомила прес-служба корпорації "УкрАВТО", до складу якої входить ЗАЗ.

"Aвтобус ЗАЗ-А09 є повністю українською розробкою. Він спроектований колективом інженерів ЗАЗ самостійно без залучення сторонніх організацій, - говорить прес-секретар корпорації Дмитро Скляренко. -  При створенні конструкції керувалися рекомендаціями компанії Mercedes для виробників автобусів з використанням двигуна, коробки передач та задньої підвіски Mercedes. Виконання цих рекомендацій дозволяє після проходження аудиту конструкції і виробництва отримати дозвіл на установку логотипа Mercedes на вироблений автобус".

Автобус розрахований на 36 пасажирів і призначений для міжміських перевезень. Машину планують виробляти для внутрішнього ринку України. Але в перспективі можливий експорт в країни, де діють екологічні стандарти Євро-5. Першу дослідно-промислову партію машин випустять у вересні 2021 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Беруть приклад з наших ЗСУ - Саудівська Аравія закупила партію особливих українських машин

Нагадаємо, у 2018 році ЗАЗ припинив випуск легкових автомобілів. При цьому на базі заводу почалося виробництво пробної партії корейських тракторів LS Mtron.

Підписуйтеся на нас у facebook

Підписуйтеся на наш instagram

Підписуйтеся на наш telegram

Дивіться свіжі відео та огляди на нашому youtube

 

Автопогляд