30.08.2021

Peugeot Boxer переробляють в спецофіси

 

Інфомобілі - новий вид транспортних засобів для нашого ринку. Вони ефективно виконують маркетингові  рішення в ситуаціях, коли потрібно бути максимально близько до клієнтів. Вони можуть використовуватися як шоурум для презентації продуктів, комфортабельний офіс в польових умовах або мультимедійний простір на виставках, а також працювати в якості пересувної діагностичної лабораторії. 

Ці машини мають ряд переваг перед великими шоутраками. По-перше, інфомобілі дозволяють оптимізувати бюджет. По-друге, вони більш компактні і простіші в керуванні - за кермом може знаходиться менеджер компанії-замовника. По-третє, на їх монтаж і підготовку знадобиться не так багато часу.

Дуже скоро інфомобілі можна буде замовити і в Україні. Поки можна глянути на один з них, розміщений на сторінці TrucksFormers в Фейсбук. Ця машина виготовлена ​​на шасі легкового автомобіля Peugeot Boxer. 

Як видно, збоку є широкі розсувні двері, задня стінка може підійматися для полегшення доступу в салон. Всередині є відсік для переговорів, і безпосередньо "кімната" для презентації продукції. 

Цікаво, що кузовна надбудова виконана спеціалізованим французьким ательє Durisotti, яке також випускає і автобуси малого класу на різних шасі - Mercedes- Benz Vario, Volkswagen Crafter та ін. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кросовер ЛАЗ виявився дуже схожим на авто німецького бренду

До речі, в 2019 році на виставку до Києва приїхав унікальний за конструкцією інфомобіль Futuria Boxx, виготовлений німецькою фірмою MOST GmbH - у вигляді фургона з оригінальним дизайном та корисною площею 12 м кв.

 

Автопогляд