06.03.2019

Італійський гіперкар Pininfarina Battista розганяється до "сотні" за 2 секунди

Італійська компанія Automobili Pininfarina на Женевському автосалоні  показала електричний гіперкар Battista. Машина отримала силову установку потужністю 1874 кінські сили.

Електромобіль має спортивну аеродинамічну форму, маленькі світлодіодні фари і колісні диски з незвичним зигзагоподібним дизайном. Кузов авто виготовлений з вуглецю й алюмінію.
У салоні Battista   розмістили мультимедійну систему з двома екранами. За їх допомогою можна настроювати динаміку авто, навігацію і медіа.  Також гіперкар матиме характерний звук при русі, щоб водій і пасажири пам"ятали про велику потужність машини. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секрети нової Model Y розкриють уже наступного тижня
Battista повнопривідна і оснащена чотирма електричними двигунами. До "сотні" вона може розігнатися за 1,9 секунди, а за 11,8 секунд вона мчатиме 300 км/год . Максимальна швидкість гіперкару – 350 км/год.  Заряду батареї вистачатиме на 450 км шляху, а зарядити її на 80% можна буде за 40 хвилин.

Збиратимуть  італійські автомобілі на заводі поблизу Турина. Всього Pininfarina планує випустити 150 штук Battista, 50 з них – для ринків США.  Серійний випуск гіперкару почнеться з 2020 року. Коштуватиме потужний електромобіль 2 млн. євро.

"Battista - це гіперкар майбутнього, натхненний легендарним минулим. Він об"єднує натхнення з інноваціями в своїх технічних досягненнях та емоційній привабливості. Ми прагнемо, щоб Battista була класичною автомобільною іконою майбутнього, вписавши власну сторінку в книжках з історії автомобілів", - розповів головний виконавчий директор Automobili Pininfarina Майкл Першке. 

Нагадаємо, що "Автомобілем року 2018" став електричний кросовер Jaguar I-Pace.

Як повідомляв Автпогляд раніше, Smart представив  електричний кабріолет Smart Forease +.

 

Надія Поліщук