07.03.2019

Леонардо да Вінчі б оцінив - Italdesign представив концепт-кар на честь художника

Італійське кузовне ательє  Italdesign випустила концепт електромобіля до 500-річчя з дня смерті художника і винахідника Леонардо да Вінчі. Модель з назвою  DaVinci показали на Женевському автосалоні.

У концепт-карі розробники зробили головний наголос  на дизайн. DaVinci отримав вузькі передні фари і аеродинамічний корпус. Особливістю машини стали великі двері, які піднімаються, відкриваючи доступ і на передні, і на задні сидіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британський електромобіль став "Автомобілем року"

Інтер'єр електромобіля сучасний і мінімалістичний.   Там 4 роздільні крісла в компоновці 2х2, оброблені натуральною шкірою і алькантарою. Також машину оснастили трьома екранами  на передній панелі. З центрального монітора можна контролювати навігацію і клімат-контроль, а один дисплей призначений для переднього пасажира.

Силова установка DaVinci складається з батареї, яку розмістили під підлогою, і двох електродвигунів - один на передній і один на задній осі. Концепт також можна переобладнати і як бензинову версію. Технічні характеристики машини невідомі.

У ItalDesign розраховують, що проектом DaVinci зацікавиться хтось із великих виробників.

Нагадаємо, що  компанія Automobili Pininfarina на Женевському автосалоні  показала електричний гіперкар Battista потужністю майже 2000 кінських сил.

Як повідомляв Автопогляд раніше, Smart представив  електричний кабріолет Smart Forease +.

 

Надія Поліщук